cs en de

Fotovoltaické elektrárny (FVE)

vytiskni zvětšit písmo střední písmo zmenšit písmo
Fotovoltaické (sluneční) elektrárny realizujeme na klíč po celé ČR. Dodali jsme již řadu průmyslových aplikací a řešení pro obytné domy. Naše firma patří k největším dodavatelům FVE v České republice, neboť má rozsáhlé zkušenosti s projektováním a instalací solárních systémů.
FVE představují obnovitelný zdroj energie. Fotovoltaika ztělesňuje ekologicky čistou výrobu elektrické energie ze slunce a přispívá rovněž k šetření fosilních paliv. Je tvořena soustavou fotovoltaických panelů, které jsou propojeny vodiči mezi sebou do jednotlivých stringů. Ty jsou následně svedeny k měničům, které zajistí přeměnu stejnosměrného napětí vyráběného fotovoltaickými panely na střídavé napětí elektrorozvodné sítě. Fotovoltaické panely lze umístit na šikmé i rovné střechy rodinných domů či výrobních hal, na fasády, balkony, výklenky nebo na stojany na volné ploše na zemi. Aktivní strana panelu by měla být obrácena na jih, ideální sklon panelů je 35 až 45° od vodorovné roviny.
Kappenberger + Braun Elektro-Technik spol. s r.o.

Hlavní přednosti FVE:

  • nezávislost na dodávkách el. energie z běžné sítě
  • solární energie je nevyčerpatelná
  • bezstarostný provoz s minimální údržbou
  • zvýšení hodnoty nemovitostí
  • šetrnost vůči životnímu prostředí (nevytváří žádný odpad, plyn ani hluk)
  • úspora fosilních paliv
  • vysoká spolehlivost a dlouhá životnost solárních panelů
  • rychlá návratnost investice
Prostřednictvím sluneční elektrárny se v budoucnu můžete stát energeticky nezávislými. Dosáhnete toho, že náklady na bydlení se vám budou anulovat v důsledku výdělku ze sluneční elektrárny, a navíc budete ještě vydělávat. Díky záruce dotovaných výkupních cen se fotovoltaika stává zajímavou investicí z hlediska návratnosti vložených prostředků. Máte zajištěnou garanci výkupních cen na 20 let.

Sluneční svit

Česká republika patří k velmi vhodným lokalitám k výstavbě fotovoltaických elektráren. Minimální svítivost na území ČR se pohybuje od 950 kWh/m² a maximální svítivost se pohybuje kolem 1.250 - 1.300 kWh/m². Výnosnost FVE záleží na celé řadě faktorů: na klimatických podmínkách dané lokality, na specifikách dané nemovitosti, na nadmořské výšce, na roční době, na oblačnosti a celkovém znečištění ovzduší v daném místě.
Nejlepším argumentem, dokladujícím schopnost firmy K+B Elektro-Technik splnit i vaše požadavky ve vysoké kvalitě, jsou doposud realizované zakázky a reference »

Novinky

V současné době není záznam.
OVX - web a marketing www.ovx.cz
[CNW:Counter]