O nás

Firma KAPPENBERGER + BRAUN, Elektro-Technik spol. s r.o. byla založena v roce 1991.

 

   perina.jpg       

             Díky vysokému technickému potenciálu, zkušenosti a odbornosti našich zaměstnanců poskytujeme zákazníkům 

           komplexní dodávky a montáže ve  všech oblastech slaboproudu i silnoproudu, včetně zpracování projektové

           dokumentace a zajištění nepřetržitého záručního i pozáručního servisu.

           Společnost se ve velké míře zabývá rovněž výrobou rozvaděčů

           pro potřeby vlastních zakázek i externích zákazníků.

Ing. Svatopluk Peřina ředitel firmy

 

V současnosti zaměstnáváme více než 100 pracovníků s bohatou praxí v elektromontážních činnostech, kteří jsou zákazníkům k dispozici na stavbách v rámci České republiky i v zahraničí. Zahraniční zakázky jsou realizovány především v SRN.

V mnoha oblastech těžíme z dlouholetých zkušeností a know-how mateřské firmy Kappenberger + Braun GmbH & Co. KG, s centrálou v Chamu, SRN, která úspěšně podniká v oboru elektromontáží již od roku 1960. Pod označením K+B Expert se společnost věnuje také prodeji černé a bílé spotřební elektroniky v síti více než 20 poboček v SRN i v České republice, Celkem společnost zaměstnává v obou zemích bezmála 1 250 pracovníků.

Dlouhodobým cílem a prioritou firmy je zákazník, maximální uspokojení jeho potřeb a požadavků a získání a udržení jeho důvěry, což vyjadřuje firemní motto "Spokojenost za důvěru".

Průběžně proto investujeme do technologického rozvoje, vzdělávání pracovníků a do zdokonalování organizace práce. Úspěšný výsledek dokladuje získání certifikátů integrovaného systému řízení dle norem EN ISO 9001:2008, EN ISO 14001:2004, BS OHSAS 18001:2007, udělení osvědčení NBÚ pro práci s utajovanými skutečnostmi a celé řady dalších certifikátů.

Pro splnění požadavků a očekávání zákazníků, zabezpečení jakosti výrobků a služeb a respektování platných právních a technických norem důsledně uplatňujeme politiku integrovaného systému řízení firmy. Dodržujeme všechny zásady bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a uplatňujeme uvědomělý přístup k ochraně životního prostředí.